Wojciech KOSSAK (1856-1942) - według
Nr katalogowy: 92
Przysięga Kościuszki na rynku w Krakowie (24 marca 1794 r.)
chromolitografia barwna, papier; 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: WOJCIECH KOSSAK 1911 (na płycie)
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł