Nr katalogowy: 91

Malarz nieokreślony, 1 poł. XIX w.

Nr katalogowy: 91

Polowanie z psami

olej, płótno dublowane,
52 x 58,5 cm.
estymacja: 5 300 - 6 300 zł
Cena oferowana 5 000 zł