Nr katalogowy: 86

Malarz nieokreślony, XX w. według Władysława CZACHÓRSKIEGO (1850-1911)

Nr katalogowy: 86

Odpowiedź na list

olej, płótno;
60 x 91 cm.
estymacja: 25 000 - 28 000 zł