Nr katalogowy: 85

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 85

Pejzaż wiosenny, 1947

olej, płótno; 48 x 59,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1947 / Kasper Pochwalski
estymacja: 7 000 - 7 500 zł