Nr katalogowy: 78

Berthold PIERSON (1872-?)

Nr katalogowy: 78

Wioska w górach, 1940

akwarela, gwasz, papier; 43 x 32 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. l. d.: B. Pierson. 40.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł