Nr katalogowy: 77

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 77

Kobieta w wiejskiej chacie, ok. 1910

olej, tektura fakturowana; 61 x 46 cm;
sygn. p. d.: BR. RYCHTER - JANOWSKA
estymacja: 8 000 - 10 000 zł