Nr katalogowy: 75

Monogramista K.B., XX w.

Nr katalogowy: 75

Martwa natura z zielona butelką

olej, technika własna, płótno; 60 x 79,5 cm;
sygn. p. d.: KB.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł