Nr katalogowy: 74

Mania MAVRO (1889-1969)

Nr katalogowy: 74

Martwa natura z głową

olej, płótno; 50,5 x 61 cm;
sygn. l. d.: Mavro
estymacja: 5 500 - 6 500 zł