Nr katalogowy: 41

Jerzy PAWŁOWSKI (1909-1991)

Nr katalogowy: 41

Stare Miasto w Warszawie

olej, płyta; 67,5 x 60 cm;
sygn. l. d.: J. Pawłowski
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 800 zł