Nr katalogowy: 40

Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1867-1952)

Nr katalogowy: 40

Kraków: Motyw z Plant, 1923

olej, tektura fakturowana; 48 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: S Jaxa / 1923
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł