Nr katalogowy: 18

Zofia STRYJEŃSKA (1891-1976)

Nr katalogowy: 18

Pomocnik w gospodarstwie - z cyklu: Stroje polskie, plansza nr 26

litografia barwna, papier; 32,8 x 43,8 (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie p. d.: Z. Stryjeńska (faksymile)
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)