Nr katalogowy: 17

Zofia STRYJEŃSKA (1891-1976)

Nr katalogowy: 17

Chłop z Polesia - z cyklu: Stroje polskie, plansza nr 29

litografia, gwasz malowany szablonem (pochoir); 45 x 30,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Z. STRYJEŃSKA
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena oferowana 3 600 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)