Nr katalogowy: 347

Andrzej KREUTZ MAJEWSKI (1936 - 2011)

Nr katalogowy: 347

Glowa Chrystusa

gwasz złoty, olej, tektura; 25,5 x 14 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Andrzej Kreutz-Majewski;
estymacja: 4 200 - 5 000 zł