Nr katalogowy: 346

Autor nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 346

Kompozycja abstrakcyjna

olej, płótno; 100 x 69,5 cm;
opisany na krosnach: SYLWESTER R, oraz: ASP 1968 / 9 GAWRYŁO KRAKÓW.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł