Nr katalogowy: 330

Paweł KORAB KOWALSKI (ur. 1974)

Nr katalogowy: 330

#88, 2019

akryl, płótno; 30 x 50,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 2019 / monogram artysty / PAWEŁ KORAB KOWALSKI / #88 / 30 x 50,5 CM / AKRYL, PŁÓTNO (flamastrem
estymacja: 2 300 - 2 700 zł