Nr katalogowy: 329

Paweł KORAB KOWALSKI (ur. 1974)

Nr katalogowy: 329

Helium Free Area, 2021

akryl, płótno; 30 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 2021 / monogram artysty / 30 x 40 CM / PAWEŁ KORAB KOWALSKI / ACRYLIC ON CANVAS / "HELIUM FREE AR
estymacja: 2 000 - 2 400 zł