Nr katalogowy: 317

Henryk WANIEK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 317

Wiosna-lato-jesień, 1973

olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: JUL. 1973 [w prostokącie] / 544 [w prostokącie] / HENRYK WANIEK, obok: WIOSNA-LATO-JESIEŃ [w prostokącie
estymacja: 10 000 - 11 000 zł
Cena sprzedaży 11 000 zł