Nr katalogowy: 316

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 316

Idylla

litografia barwna, papier; 30 x 30 cm (w świetle passe partout);
sygn. od l. d.: N.L. / E.A. / "Idylla" / W. SIUDMAK (ołówkiem)
estymacja: 2 300 - 2 800 zł