Nr katalogowy: 19

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 19

Pejzaż górski

olej, sklejka; 24,2 x 38,2 cm;
na odwrocie zarys kompozycji pejzażowej - górskiej w technice olejnej.
estymacja: 2 000 - 2 200 zł