Nr katalogowy: 18

RUTKOWSKI, XX w. [Karol Juliusz RUTKOWSKI ?]

Nr katalogowy: 18

Pejzaż z bieloną chatą

olej, płótno naklejone na płytę; 25 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Rutkowski.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł