Nr katalogowy: 328

Juliusz NARZYŃSKI (1934 - 2020)

Nr katalogowy: 328

Bez tytułu, 1969

olej, płótno; 95 x 67 cm
sygn. p. d.: 69J.Narzyński
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)