Nr katalogowy: 327

Paweł KORAB KOWALSKI (ur. 1974)

Nr katalogowy: 327

Improvisus # 87, 2019

akryl, płótno; 30 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 2019 / [monogram artysty] / PAWEŁ KORAB KOWALSKI / # 87 / 30 x 60 / AKRYL, PŁÓTNO (flamastrem).
estymacja: 3 000 - 4 500 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł