Nr katalogowy: 314

Leszek MISIAK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 314

Ziemia, 2018

tempera jajowa, olej, płótno; 50 x 56 cm;
sygn. p. d.: ML (inicjał wiązany);
estymacja: 11 000 - 13 000 zł