Nr katalogowy: 313

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

Nr katalogowy: 313

Ostatni jesienny bukiet na mgliste smutne dni

akwarela, gwasz, karton granatowy; 63 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J Kraupe.
estymacja: 4 200 - 5 000 zł