Nr katalogowy: 309

Misha WAKS

Nr katalogowy: 309

2020, 2020

akryl, płótno; 150 x 130 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MishaWaks / "2020" / Acryl on canvas / 2020 oraz autorska pieczęć (spray).
estymacja: 12 000 - 15 000 zł