Nr katalogowy: 308

Leszek SOBOCKI (ur. 1934)

Nr katalogowy: 308

Fajerant II, z cyklu: Nasz wiek, 1999

olej, płótno naklejone na płytę pilśniowa; 57 x 107 cm;
sygn. i dat. p. d.: SOBOCKI 99;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)