Nr katalogowy: 332

Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)

Nr katalogowy: 332

Śmierć ziemi, 1976

olej, płótno; 55 x 65 cm;
sygn. p. d.: AJ Piwarski 1976;
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł