Nr katalogowy: 331

Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)

Nr katalogowy: 331

Kompozycja niebieska, 1975

olej, tektura; 50,5 x 36 cm;
sygn. i dat. p. d.: AJ Piwarski 1975.
estymacja: 1 900 - 2 200 zł