Nr katalogowy: 303

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

Nr katalogowy: 303

Bez tytułu, 2022

akryl, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 2022 / Acrylic on canvas / 90 x 90.
estymacja: 86 000 - 100 000 zł