Nr katalogowy: 302

Jacek BIGOSZEWSKI (1945-1997)

Nr katalogowy: 302

Z cyklu: Horyzont, 1995

akryl, płótno; 110 x 110 cm;
sygn. na odwrocie: [podpis artysty] oraz na krośnie malarskim drukowana nalepka autorska z opisem: JACEK BIGOSZEWSKI / Z CYKLU „HO
estymacja: 10 500 - 12 000 zł