Nr katalogowy: 4

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 4

Ułan przy koniu, 1930

olej, płótno; 60,5 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak / 1930.
estymacja: 48 000 - 55 000 zł
Cena sprzedaży 50 000 zł