Nr katalogowy: 3

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

Nr katalogowy: 3

Huzar na koniu

olej, płótno, 60 x 75 cm;
sygn. l. d.: Z. Rozwadowski / 1897.
estymacja: 57 000 - 67 000 zł
Cena oferowana 55 000 zł