Nr katalogowy: 604

Nr katalogowy: 604

Wazon złocony z dekoracją kwiatową

szkło przeźroczyste, rubinowe, złocone, ręcznie malowane; wys. 25,5 cm.
Czechy, Bohemia, XX w.
estymacja: 1 200 - 1 300 zł