Nr katalogowy: 603

Nr katalogowy: 603

Wazonik z nakrywą

szkło zielone, złocone, ręcznie malowane; wys. całości 29 cm.
Czechy, Bohemia; XX w.
estymacja: 1 200 - 1 300 zł