Nr katalogowy: 4

Janusz STRZAŁECKI (1902-1983)

Nr katalogowy: 4

Martwa natura

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 24,3 x 20,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jast.