Nr katalogowy: 3

Kasia von SZADURSKA (1886-1942)

Nr katalogowy: 3

Zapatrzone, 1921

autolitografia kolorowana temperą przez artystkę, papier 50 x 40 cm (wymiary arkusza);
sygn. na płycie p. d.: v. Szadurska.