Nr katalogowy: 48

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 48

Pejzaż nadwodny, przed 1939

olej, tektura; 28 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W.Korecki
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Cena oferowana 3 100 zł