Nr katalogowy: 47

Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 47

Zimowy wieczór - powrót do zagrody

olej, tektura; 33 x 22,7 cm;
sygn. l. d.: A[lfre]d Burg (? słabo czytelnie).
estymacja: 1 700 - 1 900 zł