Nr katalogowy: 388

Victoria TIMOFEEVA (ur. 1969)

Nr katalogowy: 388

Miasto snów, 2023

cienkopis, papier; 47 x 47,5 cm ( w świetle passe-partout);
sygn. l. d. w kompozycji: W.TIMOFEEVA.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł