Nr katalogowy: 387

Victoria TIMOFEEVA (ur. 1969)

Nr katalogowy: 387

Przeprowadzka, 2023

akwarela, tusz, piórko, papier; 46,5 x 66 (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d. przy krawędzi: W.Timofeeva 23.
estymacja: 1 400 - 1 700 zł