Nr katalogowy: 350

Aleksander BOBA (1899-1944)

Nr katalogowy: 350

Martwa natura

olej, płótno; 74 x 78 cm;
sygn. śr. d. : A. Boba.
estymacja: 6 000 - 7 500 zł