Nr katalogowy: 349

Adam MARCZUKIEWICZ (ur. 1958)

Nr katalogowy: 349

Martwa natura z winem, 1998

olej, płótno; 60 x 75 cm
sygn. i dat. l. d.: Marczukiewicz 98.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł