Nr katalogowy: 345

Grzegorz SZTWIERTNIA (ur. 1968)

Nr katalogowy: 345

L4

olej, płótno; 24 x 24 cm;
sygn. i tytuł na odwrocie, na krośnie: G. SZTWIERTNIA L4.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 400 zł