Nr katalogowy: 344

Eustachy WASILKOWSKI (1904-1977)

Nr katalogowy: 344

Naga Maja

olej, płótno; 27 x 35 cm;
sygn. p. d.: Eustachy Wasilkowski.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł