Nr katalogowy: 334

Daria MILOSZEWSKA (ur. 1992)

Nr katalogowy: 334

Bez tytułu, 1/6, 2022

technika mieszana, akwarela, olej, płótno; 140 x 190 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Miloszewska Daria / 2022.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł