Nr katalogowy: 333

Karolina FYDA (ur. 1997)

Nr katalogowy: 333

Zmierzch, 2022

akryl, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. dat, i opisany na odwrocie: Karolina Fyda / "Zmierzch" / 2022 /AKRYL / 60 x 60 cm.
estymacja: 3 700 - 4 700 zł