Nr katalogowy: 311

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

Nr katalogowy: 311

Bez tytułu, 2022

akryl, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: L. Tarasewicz 2022 / Acrylic on canvas / 40 x 40.
estymacja: 37 000 - 47 000 zł
Cena sprzedaży 36 000 zł