Nr katalogowy: 310

Stanisław BAJ (ur. 1953)

Nr katalogowy: 310

Rzeka Bug, 2023

olej, płótno; 60 x 40 cm;
sygn. p. d.: S.Baj;
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł