Nr katalogowy: 306

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

Nr katalogowy: 306

Diavoletto, lata 80. XX w.

olej, płótno; 61 x 46 cm;
sygn. p. g.: E.Markowski;
estymacja: 38 000 - 45 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)