Nr katalogowy: 305

Ewa KURYLUK (ur. 1946)

Nr katalogowy: 305

Jesienna martwa natura, 1964

olej, płótno; 71 x 67 cm;
sygn. p. d.: EK (monogram);
estymacja: 30 000 - 37 000 zł